Την Τετάρτη 3 Νοεμβρίου επισκέφθηκαν το σχολείο μας ο Περιφερειάρχης Ν. Αιγαίου κ. Γ. Χατζημάρκος, ο Αντιπεριφερειάρχης Ν. Αιγαίου κ. Γ. Λεονταρίτης, ο Εκτελεστικός Γραμματέας της Περιφέρειας κ. Ν. Παπασταματίου και η Έπαρχος Τήνου κ. Ν. Δεληγιάννη μετά την ολοκλήρωση των εργασιών της κτηριακής αναβάθμισής του. Είδαν το ανακαινισμένο κτήριο και εξέφρασαν την ικανοποίησή τους για το άρτιο αποτέλεσμα. Το έργο χρηματοδοτήθηκε από την Περιφέρεια Ν. Αιγαίου και έδωσε νέα πνοή στο σχολείο με την ουσιαστική βελτίωση των υποδομών. Ο Διευθυντής Μ. Βαλάκας εξέφρασε τις ευχαριστίες όλων των μελών της σχολικής μας κοινότητας, εκπαιδευτικών, μαθητών και γονέων. Μπορούμε πλέον να υπερηφανευόμαστε για ένα νέο, όμορφο και ασφαλές σχολείο!

Ολοκλήρωση του έργου κτηριακής αναβάθμισης του σχολείου μας.